Informasjon til våre medlemmer om de nye personvernreglene

LFB er i gang med å endre våre rutiner slik at vi følger de nye personvernreglene. Vi ønsker i den sammenheng å informere alle våre medlemmer om at det er kun de som har samtykke til nå, som vil motta invitasjoner til våre arrangementer En del av dere har allerede svart på epost eller melding, og det setter vi veldig pris på!  Hvis du ønsker å fortsette å være medlem gratis hos oss, må du nemlig det.  Alle medlemmer som ikke samtykker før 31.12.2018 vil bli slettet fra våre medlemslister. Har du ikke mottatt epost eller melding, men ønsker å fortsette ditt gratis medlemskap må du sende en epost til irene@barnevernsbarna.no snarest ?

Du kan lese mer om personvern på Datatilsynet sine sider her og om personvernprinsippene her.

Ta kontakt dersom dere har noen spørsmål ?